Mariya’s Suns

When I met Mariya Tomen recently, I realized we had not seen each other for at least five long years. Looking at her paintings which have been created in three past years, I could definitely discern “divine inspiration” in them.

Mariya’s new works, whom many consider to be extraordinarily gifted (and I among them too), have something of icons in them. The artist’s creations have been blessed by the bishop Hlib Lonchyna from London, and the priests of the Greek-Catholic Church at Askold’s Tomblin Kyiv Father Ihor and Father Oleksiy.

p122-1 p122-2 p122-3

Olha Dubovyk. Artistic. Welcome to Ukraine.

Один коментар до “Mariya’s Suns”

  1. Ім’я Марії Томен добре відоме в світі і стоїть на одному щаблі з іншими такими постатями в мистецтві, як Катерина Білокур, Марія Приймаченко, Олена Кульчицька… Сьогодні в «Рецептах життя» говорили про творчий шлях і життєву позицію відомої української художниці, твори котрої виставляють у найвідоміших галереях світу, та мають за честь придбати в приватні колекції. Але найголовніше для нас, що сьогодні ми знайомили слухачів з нашою сучасницею, чудовою жінкою, котра творить сучасний облик українського живописного мистецтва. «Коли малюєш своє, автентичне, воно стає рідним, близьким і цікавим й іншим народам. Якщо у творі є національна нитка, він знайде свого поціновувача. Французи в українському Різдві, яке я малювала, вбачали своє, а у вулицях Львова – Париж…».

    http://radiomaria.org.ua/novini/1641-marija-tomen-francuzka-galichanka-scho-pidkorila-svit-v-lreceptah-zhittjar.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *